1. Roraty sprawowane są w dni powszednie o 6:45. Dzieci zapraszamy po roratach, od poniedziałku do piątku, na ciepłe kakao do domu parafialnego.

2. Już dzisiaj zapraszamy osoby samotne na wieczerzę wigilijną, 24 grudnia na 18.00 do domu parafialnego. Spotkanie organizacyjne dla osób, które chcą się włączyć w organizację wigilii odbędzie się w piątek, 18 grudnia o 19:15 w domu parafialnym.

3. W Adwencie zapraszamy na jutrznię, czyli poranną modlitwę Kościoła w dni powszednie o 5.30 do domu parafialnego.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 8.00 do 18.30 w dolnym kościele.

5. Msza św. w intencji uzdrowienia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 20 grudnia o 18:30.

6. Wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu na własnoręcznie wykonany lampion i szopkę odbędzie się w przyszłą niedzielę, 20 grudnia po Mszy św. o 11:30.

7. Wszystkich parafian zapraszamy już dzisiaj na przedświąteczną spowiedź św. podczas nabożeństwa pokutnego w poniedziałek, 21 grudnia na 19:15 w górnym kościele. Nabożeństwo przygotują wspólnoty neokatechumenalne.

8. Spotkanie ministrantów i kandydatów we wtorek o 17:30 w kościele.

9. Mszy św. w intencji Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” i XII Róży Różańcowej zostanie odprawiona w środę, 16 grudnia o godz. 18:30. Po Mszy św. w bibliotece domu katechetycznego odbędzie się spotkanie opłatkowe. Zapraszamy.

10. Wszystkich zaangażowanych w formację na podstawie książki „Seminarium Odnowy Wiary” zapraszamy na spotkanie Gdyńskiej Szkoły Wiary w niedzielę, 20 grudnia na 17:00 do Sali nr 10 w domu parafialnym.

11. U Pana organisty można nabyć opłatek, a w zakrystii świecę wigilijną Caritas.

12. Dary dla osób potrzebujących można składać do kosza wystawionego przy chrzcielnicy.

13. List księdza proboszcza na tegoroczną kolędę można wziąć dzisiaj przy wyjściu z kościoła oraz z zakrystii. Jest on też dostępny w biurze parafialnym i na parafialnej stronie internetowej. Kolęda rozpocznie się 27 grudnia. Szczegółowy plan na pierwsze dni podamy w przyszłą niedzielę.

14. XIV Liceum Ogólnokształcące w Gdyni przy ul. Wejherowskiej 55, zaprasza na przedstawienie: „Ballada o Janku Wiśniewskim”, które odbędzie się we wtorek, 15 grudnia o godz. 16:00.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

ś. p. Halina Rudniak lat 81;

ś. p. Lucyna Cieślikowska lat 78;