1. W związku z nadchodzącymi Światowymi Dniami Młodzieży odbędzie się pierwszy z comiesięcznych wieczorów czuwania. Zapraszamy, bez względu na wiek, do wspólnej modlitwy w oczekiwaniu na to wielkie wydarzenie spotkania papieża z młodzieżą jutro, w poniedziałek na 19:30 do dolnego kościoła.

2. Holy Wins (Święty Zwycięża), to wydarzenie podczas, którego będzie można odkrywać co to jest świętość. Teatr, muzyka, modlitwa, to wszystko w sobotę, 31 października od 21 do północy w naszym kościele. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

3. Nabożeństwa różańcowe odbywają się do soboty włącznie o 17:45, dzieci zaś spotykają się na różańcu w poniedziałek, środę i piątek o 17:00.

4. Uroczystość Wszystkich Świętych świętować będziemy w niedzielę, 1 listopada. Msze św. tego dnia będą sprawowane o 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:30. Nie będzie Mszy św. w dolnym kościele o 10:30 oraz Mszy św. o 13:00 w górnym kościele.

Uroczystości na cmentarzu parafialnym przy ul. Pelplińskiej rozpoczną się o godz. 14:30 procesją modlitewną, a następnie zostanie odprawiona Msza św. przy kaplicy cmentarnej. Ofiary zbierane na cmentarzu przeznaczone będą na utrzymanie i porządkowanie cmentarza i odnowienie pomnika ks. Wojciecha Zielińskiego, proboszcza chylońskiego. Od godz. 9:00 do 14:30 trwać będą modlitwy za zmarłych na cmentarzu.

5. W Dzień Zaduszny, 2 listopada zapraszamy na Msze św. o 7:00, 8:00 i 18:30. Po Mszy św. o 18:30 procesja do figury św. Józefa i modlitwa z zmarłych mieszkańców Chyloni. Tego też dnia sprawować będziemy Mszę św. na cmentarzu, przy kaplicy o godz. 11:00.

6. Kartki na wypominki można składać dzisiaj po każdej Mszy św. i w ciągu tygodnia w biurze parafialnym. Za zmarłych będziemy się modlili w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, tzn. od 2 do 8 listopada od 17:00 do 18:30. W niedzielę, 8 listopada wypominki od 9:30 do 10:00. Msza św. za zmarłych wymienionych w wypominkach każdego dnia oktawy o 18:30, a w niedzielę o 10:00.

7. Zapraszamy do skorzystania ze Spowiedzi Św. przed uroczystością Wszystkich Świętych. Będziemy spowiadali dodatkowo w piątek od 17:00 do 18:30.

8. Rodziny, które straciły kogoś bliskiego w tym roku zapraszamy w  niedzielę, 8 listopada na Mszę św. o 10:00 podczas której, jeszcze raz polecimy naszych bliskich miłosiernemu Bogu. Znakiem naszej modlitwy będą świece z naklejoną kartką zawierającą imię zmarłej osoby. Świece te prosimy o przyniesienie w procesji ofiarnej.

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od ok. 8:30 do 18:30 w dolnym kościele.

10. Intencje mszalne na rok 2016 będziemy przyjmować od poniedziałku w biurze parafialnym.

11. Seniorów zapraszamy na gimnastykę we wtorki w godz. 11:00-12:00. Zapisy i informacje w biurze Stowarzyszenia Św. Mikołaja Biskupa lub telefonicznie pod numerem 506-231-741.

12. Spotkanie Apostolatu Maryjnego, czyli Stow. Cudownego Medalika odbędzie się we wtorek o 16:30 w bibliotece domu parafialnego

13. Zapraszamy muzyków na spotkanie modlitewne grupy „Trójmiejskie Uwielbienie” w środę o 19:30 w domu sióstr.

14. Porady prawne będzie można uzyskać w czwartek od 16:30 do 17:30 w biurze parafialnym.

15. Najbliższe spotkanie Wspólnoty Dziecięcej odbędzie się w przyszłą sobotę, 7 listopada o godz. 11:00 w domu parafialnym.

16. Dzieci zapraszamy na spotkanie scholi dziecięcej. Najbliższa próba w niedzielę, 8 listopada o 10:00 w domu parafialnym.

17. Polecamy nowy, dwudziesty numer „Mikołaja”. Głównym tematem tego numeru jest „Pierwsze jest pierwsze”. Ciekawe artykuły dotyczące naszej parafii i dzielnicy oraz dwie nowe rubryki: „Kocham i wychowuję” Aleksandry Karasowskiej i „Warto przeczytać”. Polecamy szczególnie artykuł „Któż nas może odłączyć od miłości Chrystusa?” poświęcony Waldemarowi Grzywaczowi, zmarłemu niedawno członkowi wspólnoty neokatechumenalnej.

18. Zachęcamy do poparcia projektu budżetu obywatelskiego na remont chodnika przed wejściem na plac kościelny. Można to uczynić przez internet lub w siedzibie Pomorskigo Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni-Redłowie.

19. Młodzież z naszego Klubu serdecznie dziękuje za złożone ofiary podczas ostatniej kwesty. Zebrano 1179 zł.

Polećmy Bogu zmarłych parafian:

ś. p. Sylwestra Sawska, lat 87;

śp. Astrid Katulska, lat 75.