Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na wykład Aleksandry Karasowskiej
pt. „Ocalić więzi – praca z rodziną zagrożoną”, który odbędzie się w budynku Stowarzyszenia Św. Mikołaja Biskupa (Gdynia, ul. Św. Mikołaja 1, sala nr 10)

21 października 2015 (środa) w godzinach: 9.30-11.30.

Od godz. 9:00 będzie możliwość skorzystania z mini-kawiarenki.

Wykład oparty będzie na najnowszej książce (maj 2015) pani Aleksandry Karasowskiej oraz pani Aliny Szulirz o tytule tożsamym z tematem wykładu: „Ocalić więzi – praca z rodziną zagrożoną”. Spotkanie obfitowało będzie w praktyczne wskazania do pracy z rodziną.

Wstęp na wykład jest bezpłatny. Prosimy jednak o przesłanie na email: swietlica@bpmikolaj.pl orientacyjnej liczby osób chętnych do uczestniczenia w spotkaniu do dnia 19 października, abyśmy mogli przygotować wystarczającą ilość miejsc siedzących.

Poniżej sylwetka prelegentki:

Aleksandra Karasowska –psycholog, konsultant Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, licencjonowany trener PTP w zakresie prowadzenia treningów i warsztatów psychologicznych. Prowadzi szkolenia, superwizje i konsultacje dla szkół, ośrodków pomocy społecznej, poradni, placówek opiekuńczo-wychowawczych, organizacji pozarządowych, w tym dla placówek zajmujących się socjoterapią oraz wspieraniem całych rodzin. Przez kilkanaście lat prowadziła terapię dla rodzin alkoholowych, dzieci, młodzieży i rodziców.