1. Wspólnota Sług Ewangelii Miłosierdzia Bożego, czyli nasze siostry misjonarki wraz ze świeckimi współpracownikami, zajmująca się organizacją tygodnia diecezjalnego w naszym dekanacie, w ramach przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży, zaprasza na spotkanie organizacyjne dla osób chcących zaangażować się w wolontariat. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 27 września po Mszy wieczornej ok. godz. 19.20 w Domu Sióstr Misjonarek. Zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów.

2. Organizujemy rekolekcje zwane Kurs Uczniów z Emaus w dniach 25-27 września. Poprowadzi go ekipa z Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Jeśli chcesz na nowo pokochać Jezusa-Słowo, to ten kurs jest dobrą do tego drogą. Rekolekcje są przeznaczone dla osób, które uczestniczyły już w Kursie Filip lub Nowe Życie lub w jakichkolwiek rekolekcjach kerygmatycznych. Zapisy i szczegółowe informacje w biurze parafialnym.

3. Odbyło się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które przystąpią do pierwszej Komunii Św. Pierwsza katecheza dla dzieci odbędzie w domu parafialnym w poniedziałek, 5 października: I grupa o godz. 16.30 i II grupa o godz. 17.30.

4. Dzieci zapraszamy na kolejne spotkanie Wspólnoty Dziecięcej w sobotę o 11.00 w domu parafialnym, w sali nr 8.

5. Modlitwa w intencji dobrego męża i dobrej żony odbędzie się podczas Mszy św. w niedzielę, 27 września o 18:30. Bezpośrednio po Eucharystii ciekawe spotkanie dla singli w kościele poprowadzone przez Ewę Kuczkowską.

6. Zapraszamy na kolejną całonocną adorację z 26 na 27 września, która rozpocznie się o 21:30 w sobotę.

7. Za dwa tygodnie, 4 października odbędzie się koncert uwielbienia, który będzie uwieńczeniem warsztatów muzycznych z zespołem TGD. W związku z tym Msza św. o 18:30 w niedzielę, 4 października będzie sprawowana w dolnym kościele. Koncert o 19:30 w górnym kościele.

Polećmy Bogu zmarłych parafian:

śp. Krzysztof Pyszka, lat 52

śp. Jan Lizakowski, lat 84