1. Uroczystość św. Piotra i Pawła przeżywać będziemy w poniedziałek. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18:30.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w miesiącach wakacyjnych odbywa się również od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 8.00 do wieczornej Eucharystii.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

a. w pierwszy czwartek miesiąca podczas adoracji w dolnym kościele módlmy się szczególnie w intencji księży, kleryków i o nowe powołania.

b. w pierwszy piątek okazja do spowiedzi św. od 17.00 do 18.30. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.30. Nie będzie Mszy św. o 17.00.

c. modlitwa osób zaangażowanych w dzieło duchowej adopcji w piątek o 17.45 w dolnym kościele.

d. spotkanie „Żywego Różańca” w sobotę o 8.00.

4. Dom parafialny będzie zamknięty we wtorek i środę ze względu na remont schodów. W związku z tym zostaje odwołane środowe spotkanie Klubu Seniora, a spotkanie Stow. Cudownego Medalika we wtorek odbędzie się w zakrystii dolnego kościoła o 16:30.

5. Wspólnota Magnificat zaprasza na Msze św. we wtorek na 18:30. Po Eucharystii agapa w ogrodzie przy plebani.

6. Zapraszamy dzieci na wycieczkę w środę. Akcję letnią organizuje Stow. Św. Mikołaja Biskupa. Zapisy w poniedziałek w biurze Stowarzyszenia, które mieści się w domu parafialnym. Ilość miejsc jest ograniczona.

7. Wspólnoty neokatechumenalne, przez cały okres wakacji, będą gromadziły się na wspólnej Eucharystii w każdą sobotę o 19.30 w dolnym kościele. Liturgie te są otwarte dla wszystkich chętnych i są już niedzielnymi Mszami Św.

8. W przyszłą niedzielę, 5 lipca homilie głosić będzie ks. Jan Kaczkowski, a po Mszach św. odbędzie się kwesta na puckie hospicjum.

9. Dzisiaj po Mszy św. kwesta na akcję letnią.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

śp. Stanisław Waga, lat 83

śp. Julianna Musielak, lat 86

śp. Mieczysław Cylka, lat 69

śp. Teodozja Chęcińska, lat 83

śp. Danuta Migdał, lat 78