Niedługo zacznie się czas wyjazdów i urlopów. Ekipa Kawiarenki Mikołajowej, po Mszy Świętej na 10.00, też na wakacjach. Będą teraz letnie, spontaniczne Kawiarenki.
Dziękujemy Parafianom, którzy przychodzą do nas na kawę, ciasto i rozmowy. Każdy z Was to dla nas wielka radość!
Nasi Parafianie, młodsi i starsi, kiedy są razem, to jest naprawdę dobry czas.
Dziękujemy tym, którym się chciało zaangażować. Upiec ciasta. Wstać wcześnie rano w niedzielę. Przyjeżdżać sporo przed Eucharystią i przygotować dla nas Kawiarenki.
Gosia i Tomek; Ela i Michał; Kasia i Marcin; Asia i Piotrek; Renia; Ania; Sylwia.
Dzięki! 🫶
ks. Jacek, Joanna, Maria, Natalia, Marek – dziękujemy za wsparcie i zaplecze! 🌻
Serdecznie zapraszamy od września na kolejne spotkania przy kawie po mszy św. o godz. 10.00 lub po mszy św. o godz. 11.30. ☕️













