1. Od jutra, 20 kwietnia, w Mszy Świętej w górnym kościele będzie mogło uczestniczyć 66 osób. W dolnym kościele może przebywać 15 osób.

2. W niedzielę, poprzez kanał Głosu Mikołaja na Youtube, transmitujemy Msze Święte o 10:00 i 11:30.

3. 19 kwietnia br. uruchomiliśmy nową wersję strony internetowej dla naszej parafii. Zrobiliśmy to własnymi, parafialnymi siłami. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy się trudzili. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.swmikolaj.org

4. Dolny kościół jest otwarty do modlitwy indywidualnej od poniedziałku do soboty od 8:40 do 18:10, natomiast adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od 15:00 do 18:10.

5. Skarbonki z jałmużną wielkopostną można przynosić do biura parafialnego w godzinach urzędowania.

6. Biuro parafialne jest czynne w zwyczajnych godzinach pracy.

7. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia, dzień patronalny tych, którzy zaangażowali się w posługę ubogim. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w Zupie Chylońskiej i ją sponsorują. W minionym tygodniu trzykrotnie mogliśmy podzielić się ciepłą zupą z dużą, czasami 70 osobową grupą osób potrzebujących.

8. Pomimo wielu ograniczeń kontynuujemy prace remontowe w parafii. W minionym tygodniu zostały wymienione drzwi wejściowe do starej plebanii oraz trwa malowanie korytarzy domu parafialnego. W najbliższych tygodniach będziemy przebudowywali kuchnię w domu parafialnym tak, by spełniała wymogi sanepidu i mogła z niej korzystać nasza Spółdzielnia Socjalna Dobre Miejsce.

9.Zapraszamy do korzystania z oferty naszego food truck’a, który będzie stać przy starej plebanii w najbliższym tygodniu, od poniedziałku do piątku, od 11:00 do 17:00. Zapraszamy na kawę, ciasta, donuty, ale też frytki, zupę i zapiekankę.

10.Bardzo dziękujemy za troskę o utrzymanie finansowe naszej parafii. Ofiary na bieżącą działalność można wpłacać na konto oraz do skarbonki w dolnym kościele lub do biura parafialnego. W minionym tygodniu na konto parafii wpłynęło 5310 zł.

W minionych dniach zmarli:

+ Regina Wyka, lat 79; + Jadwiga Radziszewska, lat 83; + Kazimierz Szewczyk, lat 87.

Kościół parafii pw. św. Mikołaja