Dzisiaj ks. Tomasz i ks. Zbigniew obchodzą perłowy jubileusz przyjęcia Sakramentu Święceń. Niech Pan obficie obdarza Was swoja miłością i zachowa w pokoju i zdrowiu !
Poniższa grafika ciekawie, spostrzegawczo i z humorem przedstawia życie jednego z jubilatów !









