11/11/2019 Poniedziałek

08:00

1.      + Ojciec Jan i brat Jan w rocz. śmierci oraz Aniela i Maria z rodziny Dobke

2.      + Zofia Depta

3.      + Marcin w 1 rocz. śmierci

18:30

1.      + Hubert Sokołowski w 3 rocz. śmierci

2.      + Mirosław w 10 rocz. śmierci

12/11/2019 Wtorek

08:00

1.      + Rodzice Władysława i Józef, bracia Edmund i Ryszard, teściowie Jan, Marta i szwagier Ryszard

2.      + Dusze w czyśćcu

18:30

1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Matki Bożej dla ks. Witolda z okazji imienin

2.      + Jerzy Biernat w 16 rocz. śmierci

13/11/2019 Środa

08:00

+ Rodzice Marianna i Władysław, rodzeństwo Leontyna, Stanisław i Edward oraz zmarli z rodziny

12:00

Pogrzeb śp. Edmund Graban

18:30

1.      + Zmarłe członkinie VII Róży Żywego Różańca: Jadwiga Paluchowska, Ludwika Kamrowska, Helena Kempa, Henryka Jatczak, Urszula Gil, Danuta Jachimowicz, Zofia Olczyk, Józefa Mielcarek, Józefa Lendo

2.      + Jan Weier w 1 rocz. śmierci, Ewa, rodzicie i rodzeństwo z obojga stron.

14/11/2019 Czwartek

08:00

1.      + Zmarli z rodzin Gajdów i Welonczyków

2.      + Agnieszka i Anna Helena

18:30

1.      + Tomasz Horała w 30 rocz. śmierci

2.      + Czesław Czarnecki w 3 rocz. śmierci

15/11/2019 Piątek

08:00

+ Jadwiga Loroff

18:30

1.      + Zbigniew Dubelewski, Anna i Piotr Zabratańscy, Juri Czuban

2.      + Maria Kortas oraz zmarli z rodziny

3.      + Marek Smułka w 1 rocz. śmierci, zmarli z rodzin Smułka i Białczak

16/11/2019 Sobota

08:00

1.      + Halina Andryskowska w 7 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

2.      + Włodzimierz Zgliczyński - intencja od sąsiadów z Młyńskiej 25 kl. IV

3.      + Bronisław Mrozowski, jego rodzice i rodzeństwo oraz zmarli z rodziny

18:30

+ Józef Łada w 7 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

17/11/2019

XXXIII Niedziela Zwykła

08:00

1.      + Irena Lech w 5 rocz. śmierci oraz zmarli z rodzin Lech, Ociepów, Krzemińskich i Cybulskich

2.      + Franciszek Płoszczyca w 9 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

10:00

W intencji parafii

11:30

+ Rodzice Elżbieta i Julian oraz rodzeństwo

13:00

Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ślubu Marii i Jana Draus

18:30

W intencji uzdrowienia duszy i ciała

17:00DK

+ Włodzimierz Sobczyński w 1 rocz. śmierci