12/08/2019 Poniedziałek

08:00

+ Maria i Klemens ich rodzice oraz zmarli z rodzin Miotk i Semmerling

09:30

Pogrzeb śp. Maria Cygańska

18:30

1.      + Lucyna, Stefan, Krystyna i Włodzimierz oraz zmarli z rodzin Makarewicz i Rogalskich

2.      + Ludwik Soboczyński

13/08/2019 Wtorek

08:00

1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Mirosławy, Artura i Kacpra z okazji urodzin

2.      Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich którzy byli wsparciem

11:00

Pogrzeb śp. Mirosława Miszewska

18:30

+ Krystyna Frunia

14/08/2019 Środa

08:00

1.      + Zofia Depta

2.      + Elżbieta, Hubert, Florian ich rodzice i dziadkowie oraz zmarli z rodzin Barembruch, Miotk i Ptach

18:30

1.      + Krystyna i Jan Sarnowscy oraz Rozalia

2.      + Maria Szmidt - Intencja od XI Róży Żywego Różańca

15/08/2019 Czwartek

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

08:00

1.      + Helena Miotke w 96 rocz. urodzin

2.      + Zofia i Feliks, Gertruda i Ksawery oraz dziadkowie i zmarli z rodzin Mielińskich i Kupc

10:00

+ Tomasz w 8 rocz. śmierci oraz synowa Mariola

11:30

Dziękczynno-błagalna w 3 rocz. ślubu Karoliny i Macieja

13:00

+ Jadwiga i Piotr Wiszowaci oraz rodzice z obojga stron

18:30

+ Krystyna Piotrowska w 1 rocz. śmierci oraz Zenobiusz Piotrowski i rodzice z obojga stron

16/08/2019 Piątek

08:00

1.      + Mąż Władysław w 14 rocz. śmierci

2.      + Feliksa i Feliks ich rodzice oraz zmarli z rodzin Penke i Miotk

10:00

Pogrzeb śp. Genowefa Siedlecka

11:30

Pogrzeb śp. Maria Pułakowska

18:30

1.      + Rodzice Wanda i Marian, teściowie Alfreda i Zygmunt oraz zmarli z obojga stron

2.      + Łukasz Myszograj

17/08/2019 Sobota

08:00

1.      W intencji ks. Jacka z okazji imienin - intencja od Róż Żywego Różańca

2.      + Rodzice z obojga stron, siostra Monika i brat Henryk

14:30

ŚLUB: Natalia i Grzegorz

16:00

ŚLUB: Maria i Paweł

18:30

+ Mama i babcia Genowefa w dniu urodzin

19:30

DOLNY KOŚCIÓŁ: W intencji parafii

18/08/2019

XX Niedziela Zwykła

08:00

1.      + Franciszka w 32 rocz. śmierci, Józef w 29 rocz. śmierci oraz rodzice chrzestni i dziadkowie z obojga stron

2.      + Rodzice Stanisława i Wojciech w 36 rocz. śmierci, Bolesław oraz za zmarłych w czyśćcu

10:00

Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ślubu Elżbiety i Edwina Maron

11:30

+ Julian

13:00

+ Rodzice Wysoccy: Genowefa w 6 rocz. śmierci i Stanisław w 10 rocz. śmierci

18:30

+ Natalia Grzybicka w 9 rocz. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Grzybickich i Barwińskich