22/04/2019 Poniedziałek

08:00

+ Jan Breszka w 12 rocz. śmierci, wnuczka Edyta, rodzice z obojga stron

10:00

1.     + Zdzisław i Zenon

2.     + Irena Moks - intencja od sąsiadów

11:30

+ Teodor Kamerka w 8 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

13:00

W intencji nowoochrzczonych

18:30

+ Halina Mazur

23/04/2019 Wtorek

08:00

1.     Dziękczynno-błagalna w 63 rocz. ślubu Jadwigi i Eugeniusza z prośbą o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

2.     + Barbara Świeżewska oraz zmarli z rodziny

18:30

1.     + Julian

2.     + Jerzy Zakrzewski, Stefan, Zdzisław, Jan, Urszula i Franciszek Ebertowski

3.     + Korneli Badziąg

19:15DK

Wspólnota SNE Magnificat

24/04/2019 Środa

08:00

1.     + Zygmunt w 14 rocz. śmierci oraz Zofia i zmarli z rodzin Lipskich i Siekierskich

2.     + Manuel Schmidt w 8 rocz. śmierci

18:30

1.     Dziękczynno-błagalna w intencji VII Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.     + Franciszek Miotk w 2 rocz. śmierci

25/04/2019 Czwartek

08:00

1.     Dziękczynno-błagalna w 55 rocz. ślubu Teresy i Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

2.     + Żona Jadwiga Kończyńska w 7 rocz. śmierci, syn Piotr w 6 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18:30

1.     + Leon Kirszka, Korneli Badziąg, Irena Wysocka

2.     + Sebastian w 31 rocz. urodzin, Zygmunt, Gertruda, Zdzisław, Ewa i Teresa

26/04/2019 Piątek

08:00

1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla córek, wnucząt, męża i całej rodziny

2.     + Stefan Fortowski w 12 rocz. śmieci

18:30

1.     Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu Czesławy i Jana Szymańskich z prośba o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia na dalsze lata

2.     + Mąż Władysław w dniu urodzin oraz mama Regina w 33 rocz. śmierci

3.     + Irena Nowicka

27/04/2019 Sobota

08:00

1.     Dziękczynno-błagalna w 45 rocz. ślubu Grażyny i Stanisława

2.     + Maria i Antoni Antczykowscy

3.     + Antoni Jasik oraz Ferdynand Siecki

15:00

ŚLUB: Weronika i Daniel

16:30

ŚLUB: Aleksandra i Sylwin

18:30

+ Zmarli z rodzin Kanka, Grzenkowicz i Łaga

28/04/2019

II Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego

08:00

1.     + Henryk w 5 rocz. śmierci, Dawid oraz rodzice z obojga stron

2.     + Maria Ogrodowczyk

10:00

O miłosierdzie Boże dla parafii, a szczególnie dla czcicieli Miłosierdzia Bożego

11:30

+ Rodzice Elżbieta i Piotr oraz zmarli z rodziny Proma

13:00

1.     + Jadwiga Trzmiel w 7 rocz. śmierci

2.     + Halina i Grzegorz Busz oraz rodzeństwo i rodzice z obojga stron

18:30

W intencji uzdrowienia duszy i ciała

12:30DK

ŚLUB: Małgorzata i Jarosław

17:00DK

O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny na emigracji