1. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbedzie się w dolnym kościele od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 8.00 do wieczornej Eucharystii.

2. Msza św. w intencji uzdrowienia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 19 kwietnia o godz. 18.30.

 3. Mieszkańców domów przy ulicy Chylońskiej 59-63 i Lubawskiej 10 zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę, 19 kwietnia o 10.00,  podczas której zostaną im wręczone figury „Totus Tuus”, które rozpoczną peregrynację po ich domach.

4. Ukazała się książka „Sto lat parafii św. Mikołaja w Gdyni-Chyloni”. Można ją nabyć dzisiaj po Mszy św. w biurze parafialnym w cenie 35 zł. W najbliższym tygodniu książka będzie do nabycia w biurze parafialnym.

5. Rodzice i dzieci z naszej parafii tworzący zespół „Załoga Boga” wydali z okazji jubileuszu płytę. Można ją nabyć w cenie 5 zł w biurze parafialnym.

6. Zapraszamy do podzielenia się refleksjami po przeżyciu Misji parafialnych. Można je przesyłać mailem lub przynieść albo też przesłać listownie na adres biura parafialnego. Na stronie internetowej parafii zamieściliśmy zapis nagrań homilii i konferencji z Misji do których chcielibyśmy dodać zdjęcia oraz świadectwa tych, którzy w nich uczestniczyli.

7. Spotkanie Klubu Seniora w środę, 15 kwietnia o 9.00 zapraszamy na rozmowę z wykładowcą akademickim dr Mariuszem Kardasem, który wygłosi prelekcję nt.: Polityka morska państwa polskiego. Będzie możliwość zakupienia publikacji historycznych autorstwa naszego gościa.

8. Po przerwie świątecznej wznawia swoje spotkania scholka i wspólnota dziecięca. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym. Spotkania wspólnoty w sobotę o 11.00, a scholki w niedzielę o godz. 10.00.

9. W roku jubileuszowym i roku poświęconym osobom konsekrowanym organizujemy pielgrzymkę do parafii św. Mikołaja w Szemudzie oraz do monastyru ss. Betlejemitek w Grabowcu i klasztoru ss. Benedyktynek w Żarnowcu. Wyjazd w sobotę, 23 maja o godz. 08.00 koszt 30 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

10. Dzisiaj odbywa się kwesta na rzecz działań Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

11. Za tydzień polecamy ofiarności wiernych kolektę remontowo-inwestycyjną.

12. Kurs ewangelizacyjny Alfa, czyli spotkania dla tych, ktorzy chcą zrobić pierwsze kroki na drodze wiary ropocznie się jutro, 13 kwietnia o 19.00 w naszym domu parafialnym.

 

 

Spośród parafian do domu Ojca odeszli:

 

śp. Henryk Czekalski, lat 77