INTENCJE MSZALNE 6-12.11.2017 |
|
Poniedziałek 06.11.2017 |
|
08:00 |
+ Stefania, Jadwiga, Helena, Mieczysław, Bernard, Gerard, Franciszek oraz dziadkowie z obojga stron, dusze w czyśćcu |
18:30 |
1. Zbiorowa za zmarłych wyczytanych w wypominkach 2. + Mąż Henryk i rodzeństwo z obojga stron 3. + Krystyna Kalińska |
Wtorek 07.11.2017 |
|
08:00 |
1. + Rodzice i dziadkowie oraz Elżbieta, Florian, Hubert i zmarli z rodziny Barembruch, Miotk i Ptach 2. + Stanisława Szlas w 1 rocz. śmierci |
18:30 |
1. Zbiorowa za zmarłych wyczytanych w wypominkach 2. + Bogumił i rodzice z obojga stron |
19:15 |
DOLNY KOŚCIÓŁ – Wspólnota SNE Magnificat |
Środa 08.11.2017 |
|
08:00 |
+ Janina Hyczko w 26 rocz. śmierci |
18:30 |
1. Zbiorowa za zmarłych wyczytanych w wypominkach 2. + Zmarłe członkinie VII Róży Żywego Różańca: Jadwiga Paluchowska, Ludwika Kamrowska, Helena Kempa, Henryka Jatczak, Urszula Gil, Danuta Jachimowicz, Zofia Olczyk, Józefa Mielcarek 3. + Kazimierz Niedźwiecki oraz Melanię, Annę i zmarłych z rodziny Niedźwieckich, Szymkowiak i Bujwid |
Czwartek 09.11.2017 |
|
08:00 |
1. + Małgorzata i Leon Holcher 2. + Lena Krajewska w 2 rocz. śmierci |
18:30 |
1. + Ginter Szmidt i Zenobiusz Piotrowski, dusze w czyśćcu 2. + Adam Szablewski w 16 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron 3. + Rafał Capała w 1 rocz. śmierci |
Piątek 10.11.2017 |
|
08:00 |
+ Tadeusz Dziewulski w 8 rocz. śmierci, Helena Dziewulska w 7 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. + Edmund Przytarski w 15 rocz. śmierci oraz rodzice i teściowie 2. + Hubert Sokołowski w 1 rocz. śmierci 3. + Leon, Aniela, Wincentyna, Augustyn |
Sobota 11.11.2017 |
|
08:00 |
1. + Marta i Otton 2. + Helena Pawelec w 16 rocz. śmierci 3. + Mąż Stanisław Bańka w 26 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron, zięć, siostra szwagier, zmarli z rodziny |
18:30 |
+ Brat Jan w 19 rocz. śmierci, mama Aniela, ojciec Jan, siostra Maria z rodziny Dobke |
Niedziela 12.11.2017 |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Witolda z okazji imienin 2. + Robert Klóskowski w 17 rocz. śmierci oraz Stefania |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Ryszard Zdradziński w 25 rocz. śmierci |
13:00 |
W intencji nowoochrzczonych |
18:30 |
+ Jerzy Biernat w 14 rocz. śmierci |
17:00DK |
+ Syn Marek Kończak w 7 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron i zmarli z rodzin Kończak i Hallmann |