INTENCJE MSZALNE 14-20.03.2016 |
|
Poniedziałek 14.03.2016 – REKOLEKCJE |
|
08:00 |
1. + Febronia Szreder – intencja od II Róży Żywego Różańca 2. + Rodzice i dziadkowie, Elżbieta, Florian, Hubert oraz zmarli z rodziny Barembruch, Miotk i Ptach |
10:00 |
+ Halina Niedźwiecka, dusze w czyśćcu |
18:30 |
1. + 17 rocz. śm. Wiesław Kalbarczyk, rodzice z obojga stron oraz Zbigniew Kantowicz 2. + Bronisław, Teresa i Walenty Riebandt, Agnieszka i Józef Konkel, Ks. Kazimierz Ostrowski |
Wtorek 15.03.2016 – REKOLEKCJE |
|
08:00 |
1. + Elżbieta w 9 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Pek i Skwierawskich 2. + Maria i Klemens ich rodzice oraz zmarli z rodziny Miotk i Semerling |
10:00 |
W intencji Bożeny |
18:30 |
1. O światło Ducha św. dla Kariny na czas egzaminów 2. + Maria i Bronisław Klinkusz, Paweł Trowski 3. + Ludwik Soboczyński |
Środa 16.03.2016 – REKOLEKCJE |
|
08:00 |
1. + Mąż Józef Szarmach w 18 rocz. śm. i córka Grażyna 2. + Cecylia, Józefa, Wanda, Józef, Jerzy, Stanisław, Jan oraz dusze w czyśćcu |
10:00 |
+ Czesław w 28 rocz. śm., synowa Marzena, bracia Edward i Zygmunt, rodzice z obojga stron, dusze w czyśćcu |
18:30 |
1. + Halina Topa w 4 rocz. śm., rodzice z obojga stron Aleksandra i Piotr, Marta i Jan 2. + Leon, Aniela, Augustyn i Wincentyna |
Czwartek 17.03.2016 |
|
07:00 |
Błagalna o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Jerzego podczas pobytu na statku i o szczęśliwy powrót, a także o łaskę zdrowia dla całej rodziny |
08:00 |
1. Błagalna o łaskę zdrowia dla Małgorzaty 2. + Marta i Otton |
18:30 |
1. W intencji członków Stowarzyszenie św. Mikołaja Biskupa, dobrodziejów i rodzin z nim związanych z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boże 2. + Anna, Ludwik, Marta, Janusz, Zosia oraz zmarli z rodziny Bieregowskich |
Piątek 18.03.2016 |
|
07:00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji X Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych |
08:00 |
1. + Mąż Józef Mróz w 13 rocz. śm., rodzice z obojga stron, brat Edward i Jan oraz zmarli z rodziny 2. + Rodzice z obojga stron oraz Zenobia, Jerzy, Franciszek i Jerzy |
18:30 |
1. + Rodzice Anna i Zygmunt oraz zmarli z rodziny 2. + Jadwiga Wandtke |
Sobota 19.03.2016 |
|
07:00 |
+ Mąż i brat Józef |
08:00 |
1. + Mąż Bernard w 20 rocz. śm., córka Bernadeta, Marta i Bernard Dzionk, Monika i Paweł Dombrowscy, zmarli z obojga stron, brat Robert Dombrowski, Brunon Dombrowski 2. + Józefa Hyczko w dniu imienin 3. + Maria Wytrwał, babcia Henia i Anna, teść Jerzy, dziadek Paweł i Stanisław, kuzyn Krzysztof i jego syn Kacper |
18:30 |
+ Rodzice Teresa i Mieczysław oraz Maria i Alojzy, zmarli z rodziny z obojga stron |
Niedziela 20.03.2016 |
|
07:00 |
+ Czesława, Andrzej, Walentyna, Stanisław, Anna i Paweł |
08:30 |
1. + Mąż Zbigniew Walaszek w 9 rocz. śm., rodzice z obojga stron 2. + Urszula Radziejewska |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Jan Mieczysław Sarnowski, Rozalia, rodzice Jadwiga i Adam oraz Feliksa i Jan |
13:00 |
+ Helena Boguszewska, rodzice z obojga stron, Edward i Olimpiusz |
18:30 |
W intencji uzdrowienia duszy i ciała |
10:30DK |
+ Józef Dągowski |