Start

Od jarmułki

 


1. Dzisiaj odbywa się Festyn Rodzinny przygotowany przez parafię i nasze Stowarzyszenie Świętego Mikołaja. Przed kościołem mają miejsce: kiermasz, gry, konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz grill i kawiarenka. Wszystko to w godzinach między 11 a 16. Dochód z festynu przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia, szczególnie na wyjazd wakacyjny dzieci ze świetlicy.

Więcej…

 

Festyn odbędzie się przy kościele św. Mikołaja :)

Festyn rodzinny plakat02 1

 


1. Nabożeństwa Czerwcowe odbywają się od poniedziałku do soboty o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę po Mszy Świętej o 10:00.

2. Młodzież zapraszamy na Msze święte w niedzielę na 17:00 do dolnego kościoła, które sprawować będziemy jeszcze: 17 czerwca, a następnie 2 września.

Więcej…

 

Jeśli szukasz sensu życia

Jeśli czujesz się samotny

Jeśli masz problemy

Jeśli szukasz Boga

 

Przyjdź na rekolekcje

Jezus jest odpowiedzią na twoje potrzeby

 

Więcej…

 


1. Oktawa uroczystości Bożego Ciała będzie trwać do czwartku włącznie, dlatego zapraszamy na Msze święte o godz. 18:30, po których pójdziemy w procesjiz Najświętszym Sakramentem dookoła naszego kościoła. 

2. Uroczystość ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzić będziemy w najbliższy piątek, 8 czerwca. Msze święte o 8:00 i 18:30. Centralne, gdyńskie obchody odbędą się tego dnia w kościele Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Armii Krajowej. Rozpocznie je Msza święta o 18:00, a następnie wyruszy procesja do kościoła ojców jezuitów przy ul. Tatrzańskiej.

Więcej…

 

Boże Ciłoło 2018 1

Boże Ciało 2

Boze Ciało 3

 

1. Msze świete w uroczystość Bożego Ciała sprawujemy o : 8:00, 10:00 (w Parku Kilońskim), 13:00 i 18:30.

2. Oktawa uroczystości Bożego Ciała będzie trwać do przyszłego czwartku, dlatego zapraszamy na Msze świętą o godz. 18.30 po których pójdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem dookoła naszego kościoła. W najbliższą niedzielę procesja odbędzie się po Mszy Świętej o 10.00. Zapraszamy wszystkich wiernych do czynnego udziału w procesjach, w oktawie.

Więcej…