Proboszcz:

Z konwiwencji listopad 2016ks. Jacek Socha
ur. 30 czerwca 1969 r. w Gdańsku.
Wyświęcony: 21.05.1994 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku;
dr teologii.

od 25.04.2009 r. proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni Chyloni

Duszpasterz: Wspólnoty SNE "Magnificat", V Wspólnoty Neokatechumenlanej, Klubu Seniora, Żywego Różańca, Wspólnoty "Chrystus Powróci", Wspólnoty "Dzieje 2", Parafialnego Zespołu Caritas, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej, Wspólnoty Trudnych Małżeństw "Sychar", Trójmiejskiej Fromacji Uwielbienia.  Doradca Duchowy w Stowarzyszeniu Św. Mikołaja Biskupa oraz redaktor czasopisma "Mikołaj".

W niedzielę sprawuje Mszę Świętą zazwyczaj  o 10:00 i 18:30.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Wiceproboszcz (wikariusz):

 Wojciech Ulasiński   ks. Wojciech Ulasiński

Ur.  09.04.1980 r.  Wyświęcony: 24.06.2006 r.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Duszpasterz: kandydatów do Bierzmowania, ministrantów i lektorów,  Chóru, Anonimowych Alkoholikow, III Wspólnoty Neokatechumenalnej. Katecheta w Szkole Podstawowej nr 10 w Gdyni , duszpasterz młodzieżowej grupy "Pustynia Miast", Diakonii Muzycznej Świetego Mikołaja

W niedzielę sprawuje Mszę Świętą zazwyczaj  o 13:00 i  17:00 w dolnym kościele.

 

 

Pomoc duszpasterska:

ks adam kroll 1 1. ks. Adam Kroll

adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Urodzony 4 czerwca 1950 r. w Gdańsku.

Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 1974 r.

Od początku życia kapłańskiego związany z Ruchem Światło-Życie, w którym posługuje jako moderator.

Duszpasterz: 4 Wspólnoty Neoakatechumenalnej, dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, Wspólnoty Dziecięcej, narzeczonych, Czcicieli Milosierdzia Bożego, Anonimowych Depresantów, Apostolatu Maryjnego

 W niedzielę sprawuje Mszę Świetą zazwyczaj o 11:30

 

Tadeusz Balicki 2. ks. Tadeusz Balicki

Ur. 11.01.1954 r, wyświęcony na kapłana 18.12.1977 r. w Gdańsku. Brat ks. Tadeusza, Janusz jest również księdzem w Archidiecezji Gdańskiej. Absolwent Gdańskiego Seminarium Duchownego. Wcześniej pracował m.in. na gdyńskim Witominie. W parafii św. Mikołaja jest od 1 maja 2015 r.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.



Rezydent:

alt ks. prałat Ludwik Grochowina
Urodzony 26 sierpnia 1935 roku w Krajenkach, w województwie kujawsko - pomorskim, przyjął święcenia kapłańskie 12 lipca 1959 roku. Zanim objął prowadzenie parafii św Mikołaja, pracował w Niemczech, w mieście Neu Ulm jako duszpasterz dla Polaków. Od 1983 do 2009 był proboszczem parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni Chyloni. Interesuje się misjami afrykańskimi. W naszej parafii sprawuje opiekę nad pierwszą wspólnotą neokatechumenalną.

W niedzielę zazwyczaj sprawuje Mszę Świętą o 8:00